Monday, February 08, 2010

Alhamdulillah dah kembali ke Malaysia:-)

salam.

heheh da sampai sini semalam masa maghrib.penat seh.hehe.kenapa malaysia sekarang makin panas?(ayat poyo lepas pulang dari oversea.hehe).mentang2 laa kat madinah dengan mekah sekarang musim sejuk.22 c kot.


nanti akan di upload pics kat sana ek..dalam FB ada.


p/s: memang2 sgt2 best pergi sana mengerjakan umrah.siapa2 ada duit banyak tu, ada kemampuan kan pergi la mengerjakan umrah sebelum pergi melancong ke tempat lain.serious rasa nak stay sana jek sampai ke anak cucu.hehe peace!

2 comments:

Mohd Fakhrurazi Jamaludin said...

bila la nak dapat jemputan Allah ke sana?

Suhada Razak said...

ada la 2 insya Allah.doa untuk kesihatan diri jek.kat sana byk guna tenaga.ada rezeki dapat laa pergi:)